Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı Boşanma Avukatı ile çalışarak boşanma davalarının en sorunsuz şekilde sonlanmasını sağlayabilirsiniz. Yılmazel Hukuk Bürosu olarak tecrübeli avukatlarımız ile boşanma davalarınız için ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetlerinin yanında davalarınızı etkin şekilde takip ediyoruz.

Ankara Boşanma Avukatı Ücretleri 2021

Boşanma avukatı ücretleri davanın niteliğine ve buna benzer bir kısım hususlara göre belirlenir. Bunun için en sağlıklı bilgiyi hukuk büromuzdaki avukatlarımızla görüşerek alabilirsiniz.

Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Boşanma davaları, anlaşmalı ve çelişkili boşanma davası olmak üzere ikiye ayrılır. Anlaşmalı boşanma davası, adından da anlaşılacağı üzere çiftlerin kendi aralarında anlaştıkları ve boşanma protokolü düzenleyerek boşanmaya karar verdikleri bir dava türüdür. Ankara boşanma avukatı ile davanızın takibini yaparak hukuki literatüre uygun şekilde boşanma protokolünün de hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Boşanma Avukatı

Büromuzda çalışan boşanma avukatları, mesleğinde gerekli yetkinliğe sahip seçkin kişilerdir. Söz konusu avukatlarla çalışarak boşanma davanızın sizin için en uygun şekilde sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara En İyi Boşanma Avukatı Tavsiye

Ankara merkezli faaliyet gösteren hukuk büromuzda en iyi boşanma avukatları ile çalışacağınıza emin olabilirsiniz. Avukatlarımız size, boşanma davası sürecinin nasıl yürüyeceğini ve bu kapsamda belirlenen yol haritasını anlatacaklardır. Sürecin nasıl yürüyeceğini bilerek mantıklı karar vermeniz sağlanacaktır.

Batıkent Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı hizmetimiz Batıkent bölgesinde de sizlerledir. Boşanma avukatlarımızdan sürecin nasıl yürüdüğüne dair bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hukuki sürece hakim olarak davanın açılması ve mal paylaşımı sürecinin nasıl yürüdüğünü ayrıntılarıyla anlayabilirsiniz.

Tecrübeli Boşanma Avukat

Boşanma davalarında avukatın tecrübeli bireyler olması çok önemlidir. Bu kapsamda hukuk büromuzda çalışan diğer avukatlarda olduğu gibi boşanma avukatlarında da aradığınız tecrübeyi bulabilirsiniz. Bugüne kadar yüzlerce boşanma davasına girmiş olan avukatlarımız sürecin nasıl yürüdüğüne hâkim olarak hukuki süreci takip ederler. Davanın anlaşmalı mı yoksa çelişkili mi olduğuna göre gerekli adımlar izlenerek hiçbir hukuki aşama atlanmadan davanın takibi sağlanır.

Ankara En İyi Boşanma Avukatı

Ankara boşanma avukatı ile çalışarak boşanma sürecinin manevi olarak en hasarsız şekilde atlatılmasını sağlayabilirsiniz. Avukatlarımızın boşanma davası tecrübesinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Davanın her aşamasında avukatlarımızın yönlendirmesinden istifade edebilir, onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Boşanmada Mal Paylaşımı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi boşanma davaları, anlaşmalı ve çelişkili boşanma davaları olmak üzere ikiye ayrılır. Anlaşmalı boşanma davaları genel olarak ilk celsede, nadiren ikinci celsede sonlanır. Fakat çelişkili boşanma davalarında süreç biraz daha farklı işlemektedir. Çünkü eşler arasında çelişkiye neden olan belli hususlar vardır. Bu nedenle mahkemenin belli konularda takdirini beklemek gerekir. Boşanma davasının sonuçlanmasını müteakip mal paylaşımı davasına geçilir. Mal paylaşımında esas olan, çiftlerin evlilik sonucunda elde edilmiş tüm malların eşit olarak paylaşımıdır. Mal paylaşımı da tamamlandıktan sonra süreç sonlanmaktadır.

Paylaş

Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin