Ankara Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatı , bireyler mutsuz giden evliliklerini sonlandırmak isteyebilirler. Tek taraflı veya anlaşmalı olarak var olan bir evliliği sonlandırmak, kişilerin kendi özgür dür. Aldatma, şiddet, bireylerin anlaşamama durumu ekonomik sıkıntılar  gibi bir çok sebep olabilir Günümüzde bir evlilik bitirme kararı çok da kolay alınmamaktadır. Özellikle ekonomik bağımsızlığı olmayan ,çalışmayan kadınların eşleri tarafından daha çok şiddet hakaret küçük görme kısıtlama gibi insan hayatının temel unsurlarına zarar verebilir. Bunun gibi durumlarda evliliği bitirmek her iki taraf için de varsa çocuklar içinde en doğru karardır.

Ankara Boşanma Avukatı Ücretleri

Ücretleri davanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir biz bütün süreçlerde yanınızdayız lütfen bizimle iletişime geçin

Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatı, Anlaşmalı olarak bireyler sürdürülen bir evliliğin sonlanmasını isteyebilirler. Anlaşmalı olarak açılan davalar, tek case de bitebilir , bireylerin eşlerinden nafaka talep etme hakkı vardır. Varsa çocukların babalarından nafaka talebi hakkı vardır. Ancak taraflar nafaka ücretinin miktarında anlaşamama durumunda  olduğu durumlarda ise hakim babanın gelir düzeyine ve  aile geçimine bakarak karar vermektedir.

En İyi Boşanma Avukatı

En İyi Boşanma Avukatı , çiftler evliliklerinin bitirme kararı verdiklerinde , evliliğin sonlanması ve mal paylaşımı için profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarlar  bütün bu süreçlerde yanınızdayız daha fazla bilgi ve destek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ankara En İyi Boşanma Avukatı Tavsiye

Önemli bir konudur, mağdurun haklarını nafakasını mal paylaşımını göz önüne alarak davanın hukuki sürecini başlatmalıdır. Bu noktada sizin haklarınızı savunacak profesyonel bir desteğe ihtiyacınız vardır.

Batıkent Boşanma Avukatı

Davanızda uzman hukuk danışmanlarına ve temsile ihtiyacınız olacak. Deneyimli avukatlarımız, tüm yasal prosedürlerinizde size tavsiyelerde bulunacak ve yardımcı olacaktır.

Tecrübeli Boşanma Avukatı

Tecrübeli Boşanma Avukatı Daha fazla bilgi ve yasal temsil için yukarıda belirtilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Tüm çabalarınız için size iyi dileklerimizi sunarız

Ankara En İyi Boşanma Avukatı

Türkiye de çok sayıda müvekkillerin tercihi olmuşuzdur. Diğer hukuk firmalarıyla hep farklı çalıştık.

Boşanmada Mal Paylaşımı

Mal  Paylaşımı  bireylerin  yasal olarak evlendikten sonra aldıkları bütün mal varlıkları iki eşe eşit olarak paylaştırılmaktadır. Fakat çiftler evlilik sözleşmesi yaptığı takdirde durum değişmektedir.

Daha fazla bilgi ve Destek için bizimle iletişime geçin.

Paylaş

Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin