Ankara Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatı

Ankara boşanma avukatı ile tüm boşanma davalarınız hassas bir şekilde takip edilir. Siz de sorunsuz bir boşanma süreci yaşamak istiyorsanız avukatlık büromuzu ziyaret edebilirsiniz. Türk Medeni Kanunu’na göre evlilik akdinin sonlanma işlemi boşanma olarak adlandırılır.

Boşanma davaları, anlaşmalı boşanma ve çelişkili boşanma olarak ikiye ayrılır. Anlaşmalı boşanma davaları, adından da anlaşıldığı üzere eşlerin karşılıklı anlaşması üzerine dayalı bir boşanma türüdür. Söz konusu boşanma davalarında tarafların karşılıklı boşanma protokolü hazırlaması ile boşanma davası açılır. Çelişkili boşanma davaları ise taraflardan birinin boşanmaya razı olmaması üzerine kuruludur ve daha uzun süren bir boşanma davası türüdür.  

Ankara Boşanma Avukatı Ücretleri 2021

Ankara boşanma avukatı ücretleri davanın niteliğine ve tarafların taleplerine göre değişmektedir. Bu anlamda en sağlıklı bilgiyi hukuk büromuzda bulunan boşanma avukatlarından almanızı tavsiye ediyoruz. Avukatlarımız sizinle davanın değerlendirmesini yaptıktan sonra gerekli fiyat teklifini sunacaktır.

Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Yukarıda da değindiğimiz gibi boşanma davalarından ilki olan anlaşmalı boşanma türünde taraflar arasında bir boşanma protokolü yapılmalıdır. Söz konusu protokolün Türk Medeni Hukuku esaslarına göre hazırlanması çok önemlidir. Bu protokolün hâkim karşısında da teyit edilmesine ihtiyaç vardır. Anlaşmalı boşanma avukatı ile çalışarak hukuksal şartları en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

En İyi Boşanma Avukatı

Hukuk büromuzda bulunan tüm avukatlarımız son derece tecrübeli, hukuki birikime sahip olan kişilerdir. Bu kapsamda her türlü boşanma davalarını güncel hukuki verilere göre takip ederek sizlerin yönlendirmelerini yaparlar.

Ankara En İyi Boşanma Avukatı Tavsiye

Hukuk büromuzda bulunan tüm avukatlarımız, Ankara bölgesinde almış oldukları davalarda son derece başarılı olmuş kişilerdir. Bu nedenle söz konusu avukatlar birçok kişi tarafından tercih edilir. Ankara’nın en iyi boşanma davası avukatlarının hukuk büromuzda çalıştığını rahatlıkla iddia edebiliriz.

Batıkent Boşanma Avukatı

Boşanma avukatının Türk Medeni Hukuku’nun tüm hususlarına hâkim olması ve boşanma davasının tüm sürecini hukuki sorun yaşanmadan yürütmesi çok önemlidir. Ankara’nın her bölgesinde olduğu gibi Batıkent bölgesinde de tüm boşanma avukatlarımız tavsiye edilen kişilerdir.

Tecrübeli Boşanma Avukat

Tecrübeli boşanma avukatı ile çalışmak çok önemlidir. Bu kapsamda hukuk büromuzda çalışan avukatlar her türlü davada olduğu gibi boşanma davalarında da çok başarılıdır.

Ankara En İyi Boşanma Avukatı

En iyi boşanma davası avukatı arayanların merkezi olan Yılmazel Hukuk Bürosu ile arzu ettiğiniz deneyime sahip olan boşanma avukatı ile çalışabilirsiniz. Avukatlarımızla çalıştığınızda boşanma davalarının hukuki süreci ile ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Boşanmada Mal Paylaşımı

Boşanmada mal paylaşımı hususunda kanun, evlilik birlikteliği içinde edinilen tüm malların eşit şekilde paylaşılmasına dayanır. Bu kapsamda öncelikle boşanma davası görülür. Dava sonuçlandıktan sonra mal paylaşımı davasına geçilir. Bu davadan çıkan sonuca göre mal paylaşımı yapılır.

Paylaş

Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin